| 13DoXy13 a întrebat:

Aveti amintri de cand erati micutzi? povestiti una va rog...

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu cand eram micuta, obisnuiam sa merg foarte des la bunica si aveam o obsesie pentru a face gainile sa oua big grin
De cate ori ajungeam la ea, fugeam in spatele casei, unde era asa, ca si o coasta si luam bate si fugeam dupa gaini, pe care le prindeam le inchideam in cotet sa oua, si daca nu isi amintea cineva de ele, acolo ramaneau o zi doua big grin

| 13DoXy13 explică (pentru AlinaaAli):

Ce am mai raslaughingsuper

3 răspunsuri:
| beki13 a răspuns:

Da,ca am papat ceva de gasca...:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin minte ca eram mai multi copii in curtea gradinitei si ne jucam sotronul, ma simteam super.