| anonim_4396 a întrebat:

Care este visul vostru preferat si cel mai frumos? Cel mai frumos vis ia funda >: Astept multe raspunsuri

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Visul meu preferat: Să ajung în Spania să cunosc multă lume deoarece îmi place limba spaniolă şi o cunosc, să vizitez toate locurile şi să ajung să şi lucrez pe acolo love struck Poate mă şi mărit în Spanialaughing

Visul frumos: să-mi iau o maşină, una care să o admire toţi şi să mă pot duce cu ea peste tot.

| deea07 a răspuns:

Visul meu preferat e sa se implineasca celelalte 100 laughing, iar cel mai frumos: sa am o camera intreaga cu haine, cu pantofii, cu cosmetice, cu parfumuri, chestii tipice femeilorlaughing Al tau cre e?big grin

| crysty97 a răspuns:

Cel mai fain vis al meu o fo cand aveam 10 ani si aveam puterile lu Spiderman rolling on the floor))))

Ps nu stiam prea bine sa dau cu panza big grin

| JusTMeEmmY a răspuns:

Visul meu e sa mor si sa scap de lumea asta mai bine mai devreme decat mai tarziu.

| BBdragutza a răspuns:

Visul meu este sa cant sa am o voce frumoasa si sa joc in filme, imi place mut muzica si actoria! O zi frumoasa!