| love4u a întrebat:

Care imi dati si mie un cont cu username si parola pe facebook, vreau sa incerc ceva la Confidentialitate, de preferinta sa nu fie contul vostru, sa fie unul uitat asa. fara prieteni, etc, facut la vrajeala.
Vreau sa vad daca merge sa setez o optiune cu timeline-ul la Confidentialitate.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Adry123456789 a răspuns:

Mai bine iti faci tu un cont singur! De ce sa iti facem noi tie cont! Ce suntem? Servitori! Sa iti dea cine o vrea! Dar omul ala care iti da e fraier! Sa stie!

| love4u explică (pentru Adry123456789):

Vezi ca nu te versi. Am cerut un cont deja facut care nu-i mai trebuie nimanui cu ORICE FEL de username, imi trebuia la momentul acela pentru a incerca sa opresc timeline-ul ala tampit, dar niciunul nu v-ati oferit.