| Dede0002 a întrebat:

Care imi spune niste statusuri noi si >faine?: dau funda
p, s : nu vreau site-uri! :*

2 răspunsuri:
| Jasmin15 a răspuns:

In viata nu te opri niciodata din drum, gaseste o modalitate de a merge mai departe indiferent de cata durere ai in suflet. NU RAMANE IN SEPATE, caci nimeni nu se va intoarce dupa tine!

Incredete in ceea ce vezi cu ochii tai, nu in ceea ce auzi. Pentru ca artisti in minciuni sunt foarte multi!

Cine nu-i barfit, nu exista. Cine nu-i invidiat, nu are valoare.

Cu totii suntem de acord cu frumusetea interioara, si totusi lesinam dupa ambalaje.

Nu lăsa un like să te facă să te simti frumoasă. Trebuie să te simţi frumoasă şi fără să ţi-o confirme alţii.
Timpul nu vindeca ranile, ci ne obisnuim cu durerea!

De fapt eu ma indepartez incet... el se uita atent, ma priveste cu regret. asupra mea numai are nici un efect.

Un viitor frumos ti-l faci numai cu mana ta, problemele-n timp se rezolva, niciodata nu ceda.

Azi poţi să te întorci. Dar n-o să-mi pese. Am trecut peste, totul a fost doar o poveste.

Incerci sa pleci, sa uiti de toate... de toate visele alea colorate!

As vrea sa te am langa mine acum dar nu se mai poate esti pe un alt drum!

Opriti planeta. vreau sa cobor...

Clipele frumoase eu mi le traiesc. Nu stau ca alte fete dupa baieti sa bocesc.

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!

Tii foame? Nu! Tii sete? Nu! Fete vrei? Două!

Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari! :*

Funda?! :* :*

| Mayta a răspuns:

Poate o alta ea îti va parea mai minunata, Simpla, Dar totusi complicata!

Baietii trebuie tinuti în puf. Puff o palma, PUFF un pumn!

-Ma urmareste inteligenta da eu sunt mult mai rapid ca ea!

-În ziua de azi, oamenii cunosc prețul la orice și dar nu cunosc valoarea, la nimic.

-Imbracat in zambete aproape orice om e fals Am crezut in ochi sinceri si da! m-am ars!

-Frumosule te combini cu urate ca sa iti tina de urat

- Pisi cu un servetel umed iti iau toata frumusetea.

-Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant…

-Prietenia este ca si banul, usor de realizat dar greu de pastrat.

-Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.

-Cel mai bun psiholog e un prieten beat!

-Este simplu să fii fericit, dar este greu să fii simplu