| adasdsadsaasdsa a întrebat:

Care le aveti cu sala de fitness, si va pricepeti la proteine, suplimente?! as dori sa-mi recomandati un supliment nutritiv ceva pentru a lua in greutate si pentru masa musculara.

3 răspunsuri:
| Viper_1588 a răspuns:

Intreaba un specialist, eu zic ca, creatina este buna. Funda?

| CristianM a răspuns:

Nimeni nu iti poate recomanda suplimente (se intelege din nume pentru ce sunt) daca nu stie planul tau alimentar, regimul de mancare, somn, antrenamente. Daca vrei masa musculara incearca ceva gainere si Proteine (Whey protein isolate de la now foods) dar daca nu ai planul alimentar si odihna pusa la punct arunci bani la wc.

| briceag a răspuns:

Daca esti slab eu zic sa iei total mass 4200 am luat si eu si e bun cauta pe net e si ieftin dar si bun. iti da si forta si energie. bafta.