| niculescu16081994 a întrebat:

Care ma ajuta sa modific o poza, sa imi ziceti programu si unde sa umblu. Vreau ca poza sa arate extraordinar intelegeti voi, in cateva cuvinte: cum isi modifica fetele de obicei pozele pe facbook sa arata mai bine. Va rog ajutor

Răspuns Câştigător
Apache
| niculescu16081994 explică (pentru Apache):

Te pricepi sa modific poze?

| Apache a răspuns (pentru niculescu16081994):

Nu..nu prea ma pasioneaza asta!
dar siteurile alea sunt destul de usor de folosit!
daca nu te descurci atunci cauta niste tutoriale pe youtube...sunt de la incepaturi pana la profesionale
baftawinking

| niculescu16081994 explică (pentru Apache):

Daca iti las id meu ma ajuti? marius_gold_94 te rog foarte mult

| niculescu16081994 explică (pentru Apache):

Bine mersi mult

6 răspunsuri:
| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Photoshop

| niculescu16081994 explică (pentru Olivia_Ivan_1997):

Hei olivia daca iti las id meu ma ajuti te ro frumos? xzbite_extream_maryus te rog mult