| ColorGirl a întrebat:

Care ma invata si pe mine ca atunci cand scriu sa scriu colorat sau in alt mod.
nu pe mess...pe hi5 de exthinking
fundylove struck

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Matei10 a răspuns:

Pi e ca limbaju html parca scrii ce ai de scrii intre textu aici pentru scris colorat nu-s exact ce merge [color= red]text[/color] in loc de red scrii ce culoare vrei sau text ude scrie... scrii codul unei culori le iei de aici http://dan-blog.ro/codul-culorilor.html pentru scris diferit text - pentru scris boldat si text - pentru scris cursiv text - pentru scris subliniat