| Anonimus4Ever a întrebat:

>-care ma poate ajuta si pe mine sa invat la chitara ca am fost peste tot in sf.gherghe judetu covasna si peste tot e plin cineva daca poate sami preadea niste ore daca e platesc va rog frumos crying dati-mi add la id de mess dan_cipriann@yahoo.com sau daca nu lasti id vostru sau un numar de telefon mersi sad

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Chitara nu se invata cu profesor decat daca vrei sa canti game si ai nevoie pentru un examen cevawinking ca sa inveti chitara trebuie sa iti placa si sa iti gasesti propriile acorduri care sa poti sa le canti cu usurinta si sa dea si binehappy importanta nu este teoria muzicala care o inveti sau tehnica pe care vrei sa o ai cat mai buna, conteaza urechea muzica, si daca ai chitara sigur ai si urechea... tehnica se perfectioneaza in timp si fara sa iti dai seamawinking bafta

| Anonimus4Ever explică (pentru catalinalina):

Mersi mult de sfat:*

| catalinalina a răspuns (pentru Anonimus4Ever):

N-ai pentru ce