| Anonimus4Ever a întrebat:

Caut si eu o fata speciala nu ma intereseaza neaparat aspectu doar grasa sa nu fie sa locuiasca in sf.gherghe
Mie imi place foarte mult sa ma plimb seara:) sa ascultu muzica tare :) sunt un pic timid :) nu imi place sa mint de obicei zic totu verde in fata :) pentru a vedea cum arat intrati aici :http://www.facebook.com/dan.cipriann astept :) si daca e add in lista dan_cipriann@yahoo.com :) vorba de prieteni n-am am da nu ma inteleg bine cu ei am doar 2 :-s

1 răspuns:
| mady66dxp a răspuns:

Sf. gheorghe din ce judet ialomita?