| Papadopolina a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine?

vreau sa-mi fac o coafura emo dar nu mai am idei mi-am facut toate coafurile posibile si nu mai am idei! plz o sugestie ceva! fundakisswinking

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

- fa-ti doua codite in varful capului in asa fel in cat sa iti mai ramana par, coditele ti le tapezi super super tare iar parul care ti l-ai lasat liber sa til intinzi cu placa.
- poti sa til intinzi cu placa in asa fel in cAt sa iti vina parul intr-o parte pe ochi
uite aici un model : http://www.777magic.net/......luyoutube/ ( este un filmuletz mai in jos ) funda?

1 răspuns:
| alexa88 a răspuns:

Tunde-te zero