| Ađııa a întrebat:

Care mai stiti trucuri pentru a fura la barn buddy? happy dau fundita daca functzioneaza puppy dog eyes rose

Răspuns Câştigător
| Gândac a răspuns:

Urmeaza pasiiwinking Si vei reusii!
Succes happy
1. Te duci la ferma unui vecin.

2. Apesi tasta "TAB".

3.Iti apare un dreptunghi galben.

4.Cu ajutorul sagetelelor, duci dreptunghiul galben acolo unde scrie "Friend's Farms".

5. Apesi tasta "ENTER".

6.Iti apare o fereastra cu mai multe obiecte.

7. Dai click pe caine, DAR NU APESI NICI "OK", NICI "X"!

8.Iei manusa neagra si furi.

9. Dupa ce ai terminat de furat, apesi "OK" sau "X".

10.Nu uita sa maresti imaginea ca sa poti vedea toata plantatia

Va aparea o Eroare la final dupa ce ati dat "x"sau OK dar asta nu cred ca incomodeaza pe cineva

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc despre ceva mai noi nu faza cu tab care nu mai este valabila de astazi 5. 10. 2010 ora 24:00...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, eu personal nu stiu trucuri pentru a fura numa ce s-a spus pe aici, dar stiu trucuri pentru avansare!
1.Calculezi cat level iti mai trebuie si il imparti la 7, ca atata exp primesti la clover
2.Rezultatul care ti da, inseamna ca atatea clovere iti trebuie (daca iti da cu virgula, cumpari cu unu mai mult)
3.Plantezi cloveru cumparat si pui fertilizator pe el, daca vrei
4. Dupa ce ai terminat de plantat toate cloverele le vinzi si iti primesti si trofeu la clover daca nu il ai si panglici daca iti mai trebuie
Sper ca te-am ajutatwinking rose

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nici eu nu stiu!happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe ferma vecinului tau! dai pe manusa neagra caci scrie:Fura si cu ea dai click pe patratelul cu planta si ai grija su nu aiba mancare la caine! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandac pe mine nu ma lasa sa dau pe ferma prietenilor