| Necuu a întrebat:

Care raspunde primul primeste funda!
Canon 450 D poate filma??
FUNDA PENTRU PRIMUL CARE RASPUNDE!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| virusake a răspuns:

E un model depasit din punct de vedere tehnologic, nici nou nu se mai gaseste, daca il vrei sh ai grija la starea in care este. happy

Din cate stiu, 450D nu filmeaza, primul cu aceasta functie fiind 500D. thinking

| Spike189 a răspuns:

Cred

| AleeePunct a răspuns:

Da, poate filma happy

| ๓คгเคภค a răspuns:

Desigur ca poate filma! Daca te uiti atent vezi pe el o tasta rosie (apesi acolo si dupa, ok-filmarea incepebig grin)
Succes! Funda?*/*

| ionut0088 a răspuns:

DA poate filma, si chiar foarte bine...dar aparatu e facut pentru poze.