| Villy0po a întrebat:

Care st cele mai bune metode de copiat la lucrari?

8 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Poti scrie lectia mesaj pe telefon si apoi sa copiezi

| aquila_4553 a răspuns:

Iti faci poze la lectii si apoi umbli pe telefon unde tii si penarul. altceva mai bun eu inca nu am escoperithappy dar mai bine iti inveti si tu ca nu dauneaza grav sanatatiihappySucces!

| aly a răspuns:

Copiaza din minte.

| PikaRawrr a răspuns:

Pai cea mai buna metoda de copiat e invatatul. Dar nu inteleg dc vrei sa copiezi waiting doar sa te dai tu mare si tare? nu. mai bine invata ca nu strica memoria.din contra.o inbunatateste, asa ca raspunsul meu final e : Cea mai buna metoda de copiat este invatatulwinking

| CuppiDoon a răspuns:

Daca deja te gandesti la asa ceva(la furat) de acum. Nu cred ca o sa ajungi un om "mare"

Colegii mei scriu ep banca, cu creion (0.5 sau 0.4) deoarece profesorul nu-l vede asa clar + ca se sterge repede!

| Majj a răspuns:

Asta e noua generatie. Are gandire tipic T I G A N E A S C A: De ce sa ma chinui sa muncesc, atunci cand pot sa fur si sa trisez? Astia ca el conduc tara asta minunata.

| badgirl6869 a răspuns:

Pai iti scoti pentru lucrare o ciorna(foaie dubla) in interiorul careia scrii formulele sau chestiile de care ai nevoie.Eu cred ca e cea mai buna pentru ca hai sa fim seriosi...doar nu o sa iti desfaca profu ciorna sa vada daca ai scris ceva in interiorwinking

dar totusi cea mai buna metoda de a lua note mari ii invatatultongue

| larisuta a răspuns:

Scrietzy pe picioare, scrie in banca...astea sunt cele mai nedepistabile