| lifeislife a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de copiat?=D

Răspuns Câştigător
| cristiaNN2 a răspuns:

Simplu punete daca poti intr-o banca in spate la un copil destept si de acolo din spate vezi tot caietu sau testul etc.Sau iti mai zic un mod prefae ca te uiti altundevasi uitate si la caiet sau testul lu tocilaru ala. Funda?

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Poti sa-ti faci fituici. Sau te prefaci ca te uiti altundeva si te uiti la colegul tau. Sau te duci mai in spate si scoti caietul etc...Sunt multe metode.

| A12NDRA a răspuns:

Poti incerca sa scrii pe banca ce nu retii, la mine merge, sau pe mana.

| AdDa1502 a răspuns:

Iti pui sticla de apa pe masa si pe eticheta scrii raspunsurile sau metodele pe care trebuie sa rezolvi.asa fac si eu si nu te prinde nciodata tinand cont ca la mine cum te prinde ca tu copii iti pune 2 bafta la copiat:*

| Gabbitzu a răspuns:

Vad ca pana acum nu a spus nimeni de o chestie mai tare...

Bun!

1) Iti iei un bidon de cola de jumatate!

2) îi dezlipesti ambalaju cu grija sa nu il rupi.

3) daca ai imprimanta e super daca nu du-te la cineva care are, fa o copie la original cu tot cu scris etc.

4) trece rezultatele pe ambalaj, ai grija sa le faci la aceas dimensiune ca s textul ambalajului,)

5 ) cumpara un superglue si lipeste " ambalajul „ nou pe sticla...

6 ) il pui undeva unde crezi ca iti este mai bine, dar sa nu bata la ochii.

SPER CA M-AI INTELES CE AM VRUT SA SPUN AMI EXACT SCZ DACA NU SUNT DETALI SUFICIENTE DAR SCRIU IN GRABA. O ZI BUNA

| Houselaurie a răspuns:

Eu copii cu caietu deschis pe banca.cand sta profu la catedra si cand nu n deschid cate oleaca.iar daca nu il pun in banca si il deschid/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi fac poze la lectii, le bag in telefon si gata happy.
Sau la fizica scriu cu un pix terminat lectile pe foaie tongue, si nimeni nu vede.

| daisy23 a răspuns:

1.copiutza sub fund
2.copiutza in adidas
3.copiutza in penar
4.caietul sub banca
5.caietul pe genuchi
6. faci poze la copiute cu telu
7.colegul
8.sper sa-ti ajunga (funda)?