| MihaicaDan a întrebat:

Care stie dc nu imi merge GTA SA? imi arata... Va spun ce scrie sus. gta_sa. exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
si dedesubt imi scrie sa dau send error report sau don't send.(PS.Mai demult imi mergea acu vreo saptamana) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cata_8193 a răspuns:

Mai am patit si eu chestia asta la joc. incearca sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi iar.iar daca continua cauta pa net un gta_sa.exe si descarca'l. uite am gasit eu ceva pentru tine.http://download.hyperfileshare.com/download.php?code=b213ffc3. sper ca ti'am fost de ajutor. Fundaa?

1 răspuns:
| Phutui a răspuns:

Pune alt crack si 90% rezolva problema.de obicei gasesti in fisierul.iso happy.