| Sibbbbel a întrebat:

Buna TPU :*. Am o problema cu yahoo messenger-ul, cand vreau sa ma autentific nu merge... imi apare o casuta si scrie : "Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." Dupa mai scrie ceva si jos de tot scrie ceva unde sa dau click "send error report" si\sau "don't send". Nu stiu ce sa fac pentru ca nici nu ma pricep. A si sa nu uit, acum o ora asa mergea sa intru. Daca ati avut si voi problema asa sau daca stiti va rog spuneti-mi si mie ce sa fac sa rezolv. Multumescc :*. Scuzati categoria dar e cea mai cautata big grin si am nevoie de ajutor mai repede puppy dog eyes.

P.s. Am uitat sa zic ca de fiecare daca cand intram mi se bloca pc-ul si trebuia sa-i dau restart de mai multe ori.

1 răspuns:
| k4Zy a răspuns:

Intra pe casuta de email ..de pe yahoo.com si vezi daca iti merge id-ul apoi