| x3kinder a întrebat:

Care ştie nişte site-uri de unde pot cumpăra postere online? Sau vinde careva dintre voi? PS: ex: Tokio Hotel, Adam Lambert, Twilight, The Vampire Diaries, SuperNatural... etcpuppy dog eyes. PS2: Sunt din Iaşi!big grin

7 răspunsuri:
| bibyyy143 a răspuns:

Nu inteleg ce faci cu atatea postere confused?

| x3kinder explică (pentru bibyyy143):

Le pun pe pereţi happy.

| miyavi7 a răspuns:

Am postere si tricouri th si bill, twilight si tvd
japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Am postere tw si 1 giga tvd cu cei 3, th.pot trimite poze daca vrei. japonia7@yahoo.com

| miyavi7 a răspuns:

Eu am colectii mari cu multi artisti. daca imi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit poze.
japonia7@yahoo.com

| PostereOnline a răspuns:

Am eu o colectie de postere din Elvetia, Germania si SUA : http://posterereviste.blogspot.ro/

| PrayForGaga a răspuns:

Daca mai esti interesata, mai am eu postere atat din tara cat si de afara cu TH, TVD, Twilight si Super Natural. Mai am 2 tricouri + bratara TH. email : just_smile_xd@yahoo.com