| ToTheLight a întrebat:

Care stie oraru' in colegiul national Tudor Vianu? DIN BUCURESTI stiu ca sunt si clase gimnaziale, pe mine ma intereseaza oraru' de la liceu... mai ales clasa a 9-a pentru ca sunt boboc big grin! dimineata sau dupa amiaza...
A da si care stie cand se organizeaza intalnirea bobocilor in Tudor Vianu? big grin plssss. dau FUNDA MARE SI GRASA!

Răspuns Câştigător
| Bianca996 a răspuns:

Scuze ca ti-am raspuns atat de tarziu, dar acum am vazut. happy

9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Orarul se face in septembrie, nu acum. Il vei sti in prima zi de scoala. Bafta!

| ToTheLight explică (pentru Elvina):

Uh esti tuta? straight face m-am referit ce clasa invata de dimineata si ce clase invata dupa amiaza... nu orarul de zi straight face invata drk sa citesti ( scuze pentru exprimare )... a mai ramas intalnirea bobocilor, stie cineva?!

| Elvina a răspuns (pentru ToTheLight):

Tu ai intrebat de orar. Eu prin orar asta inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei de-a 9-a si de-a 10-a invata dupa amiaza, de obicei de la 1 si jumatate la 7 jumate.Intalnirea bobocilor este pe 22 iulie. Funda?

| gohsty a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce ora e?

| ToTheLight explică (pentru anonim_4396):

La ce ora si de unde sti? big grin si iti dau imediat funda! vreau un link ceva sa fiu sigur!

| Bianca996 a răspuns (pentru ToTheLight):

Http://www.facebook.com/......543264946/ uite aici, daca ai facebook. Este la ora 3 si ne intalnim in fata liceului.

| Bianca996 a răspuns (pentru ToTheLight):

Daca nu merge linkul asta poti sa scrii pe facebook "Intalnirea Bobocilor "Tudor Vianu" " si o sa-ti apara.

| Bianca996 a răspuns (pentru gohsty):

Este la ora 3 si ne intalnim in fata liceului.

| Bianca996 a răspuns (pentru ToTheLight):

Scuze ca ti-am raspuns atat de tarziu, dar acum am vazut. happy