| Nov a întrebat:

Care stie sa faca o prezentare despre el( chiar eu daca se poate ) in limba francezahee hee? :d care stie funda! app imi trebuie prezentarea pentru ora de franceza crying si nu stiu cum sa incep.

2 răspunsuri:
| dydo a răspuns:

Din moment ce nu te cunlaughing despre el? adica depre tine? o caracterizare? sau ce incearca sa ti-o fac un prtn care te cun sau fa-o chiar u
si o traduci pe googletranslatehee hee incepi ca ma numesc am atatia ani.am parul asa. ochii asa.sunt slab\gras inalt\scunt imi place sa fac aia sa ma imbrac asa. te descri e foarte simplu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor