| Roessess a întrebat:

Care stie unde ma pot angaja in constanta? Am nevoie urgent! M.am saturat efectiv sa stau acasa si sa ma cert cu mama in fiecare zi...ca seara cand plec eu afara ea doarme. Program aiureacrying Am 16 ani si sunt fata apropolaughing, mai am o prietena care vrea sa vina cu mine in caz ca aveti nevoie de mai multe persoane si sunt libera sa incerc >>orice:: NU MAI vreau sa stau ACASAcrying((( FUNDA!:*

2 răspunsuri:
| Roessess explică:

Tu chiar crezi ca vreau ceva stabil. Eu ma refeream la ceva asa de vara...Stai linistit.eu nu las facultatea pentru munca. Nu ajung nicaieri asatongue Daoh go on mersi pot sfaturiu oricum...ideea era ca vroiam sa ma angajez asa pe timpul veriitongue

| Ðean a răspuns:

Un mic sfat, nu te mai gândi la asta, eşti prea mică pentru a fi angajată cu carte de muncă într-un loc stabil, decât probabil să dai de alte probleme căutând un loc de muncă.

Aşteaptă să împlineşti măcar 18 ani, până atunci gândeşte-te să termini şcoala, poate pe urmă o facultate, apoi la un loc de muncă şi un nou cămin.

Crezi că la 16 ani vei face pe lună rost de bani pentru a plăti chiria unui apartament? Te înşeli...