| Nevermindd a întrebat:

Care sunt avantajele in a face facultatea intr-un mare centru universitar ( Bucuresti, Cluj)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Mihaelazet8 a răspuns:

Eu inca nu am ajuns la facultate, dar anul acesta am avut ocazia sa petrec o saptamana in cluj au facultatii foarte bune, sincer eu as alege cluj in loc de Bucuresti. nu am nimic cu capitala, dar sunt tentatiile mai mari profesorii de acolo sunt foarte buni, am cunoscut o fata ce era studenta, dar la Iasi te-ai gandit? uite un link ce sper sa te ajutehttp://www.cluj.info/......ti/14/126/