| DeeDee007 a întrebat:

Care sunt cele mai bune cluburi din baia mare?

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

La Tineretului, n-am idee cum îi spune pentru că nu prea frecventez, dar nu e decât unul, n-ai cum săl ratezi pentru că se aude muzica pe o rază de un kilometru. Narghila, în Centrul Vechi, pe-acolo mai sunt vreo două cred, dar se tot închid şi deschid altele în locul lor, aşa că nu ştiu cum le zice nici la alea. Asta pentru house.
Dacă vrei rock, unul ar fi Crash pe lângă liceul Eminescu.
Pentru manele cred că mai funcţionează încă CSM, la ieşire din oraş spre Satu Mare.