| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii pentru abdomen?

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni si flotari,...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Exercitiu cardiovascular

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce zona a muschilor vrei sa dezvolti sau unde ai probleme mai mari. Poti face laterale, pentru partea superioara sau cea inferioara.
Intotdeauna trebuie sa stim ce vrem sa obtinem si cum, daca nu simti nimic in timpul exercitiului inseamna ca nu procedezi corect sau ca trebuie sa maresti numarul abdomenelor.
Deci incearca sa iti lucrezi tot abdomenul nu doar partea superioara cum are tendinta sa faca toata lumea.

| stefanradu a răspuns:

Salut,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!