| YoBaa a întrebat:

Ce exercitii sunt bune pentru abdomen?

Răspuns Câştigător
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Cel mai bun antrenament care l-am gasit pana acum a fost acesta: http://www.topfightersclub.ro/articole/8-exercitii-pt-abdomen

Gandeste-te, este un antrenament pentru cei care fac MMA, deci este mai solicitant.

| DeeVee a răspuns (pentru Black_Ics_1995):

...Cu siguranta nu vrea antrenament solicitant de MMA... Vrea dor putin sport pentru un abdomen mai prezentabil.

| Black_Ics_1995 a răspuns (pentru DeeVee):

Sincer, daca nu tragi tare abdomenul nu se dezvolta, nu te gandii ca iti rupe abdomenul un antrenament de genul, pentru ca nu esti obligat sa il duci pana la capat de fiecare data. Dar gandeste-te, vei merge la mare la anul, ce preferi: un abdomen lucrat, 8 "patratele" sau o burta care atarna?!

3 răspunsuri:
| dennixtreme a răspuns:

Abdomene