| Seby80 a întrebat:

Care sunt cele mai bune laptopuri de la Sony, ma refer ca design atragator si performante (display mare, 3d, blu ray, procesor +2Ghz, placa dedicata gamer), ofer funda...

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

De ce vrei neaparat Sony? Din cate stiu eu, platesti mai mult numele decat ar merita de fapt laptopul.Ca performante sunt destul de ..prostute.Iti recomant un Lenovo daca iti permiti sa dai mai multicel deoarece isi merita banii.(Poti opta si pentru un Dell sau Toshiba)