| Adellin a întrebat:

vreau sa imi iau si eu un laptoc bun pentru gaming, ati putea sa imi ziceti daca aceste resurse sunt bune pentru jocuri 2011/12
SONY VAIO VGN- FZ21E.
Display: 15, 4 Full HD
Placa video Nvidia GeFore 8400M GT
Procesor: inter core 2 duo centrino 2Ghz.
HDD: 160GB
Memorie RAM: 2 GB.
wifi, placa retea, modem.
carcasa semi- metalica.
webcam: 2mpx cu face detection.
sper sa fie bun pentru gaming

il iau dupa un site de produse mana a 2 a cum e okazii.

2 răspunsuri:
| ionut2424 a răspuns:

In mare parte laptopurile se incalzesc rau la jocuri, si merge greu, dar cred ca ce spui tu de acel laptop cred ca nu este bun pentru aceste jocuri noi, eu am la fel un HP, dual core 2.2, 4gb ram, si crede-ma ca e varza la jocuri.bafta

| Avenger69 a răspuns:

Specificatiile nu sunt bune.Jocurile din 2011/2012 iti vor merge numai la setari minime sau poate, la medii.