| nimicaici a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase orase din romania?

10 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus BrokenHeartXD!
Braşov - este un oraş cu adevărat cosmopolit, nu degeaba este denumit de străini Praga României
Sibiu, Sighişoara, Cluj, Iaşi, Timişoara.
O zi cu zâmbet să ai!

| superdorex a răspuns:

Fiecare oras are specificul lui si al zonei sa stii! Pentru mine Brasovul e special, apoi Constanta si Iasiul! pa.

| cherrybomb a răspuns:

BRASOV RULZZ! [ urasc bucurestul chiar daca locuiesc aici ]

| Afgshhakakl a răspuns:

Sibiu

| Takocska a răspuns:

Sincer mie imi place cel mai mult Cluj-Napocahappy si dupa aia Brasovhappy

| EyesSad17 a răspuns:

Pentru mine este sibiul timisoara si hai brasov mai ales in brasov de obicei orasele frumoase sunt la munte dc? pentru ca da o imagine asa de frumoasa mai ales cand faci poze sau in realitate munte si jos orasul frumos nu? sunt frumoase toate orasele pentru ca de aceea Romania se spune ca e o tara frumoasa

| 97vladu a răspuns:

Baia mare! clar

| DeathIncarnate a răspuns:

Romania! toata tara e frumoasa

| offff a răspuns:

Bucurestilove struck

| OriginalSmile a răspuns:

Pai. pe primul loc Brasov!, Timisoara si Cluj. Astea sunt in top-ul meuwinking. Sper ca raspunsul ti-e de folos. Funda?big grin