| VladAlex987 a întrebat:

Voua care vi se par cele mai frumoase/urate orase din Romania?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frumoase Timisoara, Cluj, Sibiu, Brasov tot ardealul e frumos si banatul, consider ca orasele din oltenia, moldova sunt mai urate, dar nu le-am vizitat, de Bucuresti am auzit multe si nu se compara cu nici o capitala din europa

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru RAY):

Ia compara tu Bucurestiul cu Sofia, Minsk sau Chisinau.

| RAY a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Https://www.lonelyplanet.com/......ur-opinion
Minsk e pe acolo ca Bucuresti banuiesc
Chisinau Romania e o tara din UE

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumoase pai

Brasov, Sinaia, Sibiu, Sighisoara, Iasi, Cluj, Bucuresti

Urate. Craiova, Miercurea Ciuc, Constanta, Sf Gheorge, Bacau, Vaslui, Botosani,

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

BĂ vezi că sunt din Craiova! Și sunt de acord.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Frumoase : Brasov, Cluj, Sibiu
Urate: Calarasi, Slobozia, Giurgiu, Oltenita, Rosiorii de Vede, etc.