| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai mari virtuti ale unui om, acum in zilele noastre? happy

Răspuns Câştigător
| radu1990 a răspuns:

Nu cred ca mai putem vorbi de virtuti. e ceva de domeniul fantasticului sa gasim asa ceva la un om in ziua de azi.si daca sunt, sunt prea putini si sunt luati de fraieri ca azi nu conteaza virtutile, conteaza banii si relatiile pe care le ai.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Viruti?thinking
Cuvantul asta pare invechit.Azi trebuie sa ai talent, haruri, heuro, sa ai scoala vietii, sa fi al mai jmeker dintre (carta)bossi
Astea sunt cheile succesurilorwinking

| Vizitiul a răspuns:

Sa arunci cu noroi in altii cand tu traiesti deja in noroi, "sa moara si capra vecinului", chestii distructive. Romania, in mare parte este o tara distrusa.

| elamit a răspuns:

Pai dupa parerea mea daca ai bani le ai pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alcoolul direct in vena si trasu prafului pe nas, ca altceva nu mai vad. Daca ajuti, esti corect alea alea, esti luat de timpit, asa ca doar prima varianta mai raminehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga @BRO laughing... ce-ai zis-o de data asta big grin... Dar intr-un fel ai si dreptatehee hee