| sensibilosu a întrebat:

Care sunt cele mai rele lucruri care ti se pot intampla in viata?

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Sa nu ai prieteni, bani (stiu, suna ironic, dar sa nu ai niciun sfat\nt e foarte greu!), o parte din familie, sa suferi de o boala foarte grea sau incurabila, sa ai ghinionul sa fi sechestrat/a, mutilat/a, batut/a, violat/a, victima a unui incest, omorat/a inceeeeet (doamne fereste!), sa pierzi perosane pe care le iubesti in accidente sau din vina altor persoane neglijente sau fara minte in cap, sa-ti pierzi credinta in Dzeu, sa-ti pierzi cheful de viata, astfel incat sa vrei sa te omori...momentan nu mai gasesc... dar trebuie sa vedem partea plina a paharului, nu?
"Daca ai pierdut ceva, multumeste'te ca nu ai pierdut mai mult, daca ai pierdut mai mult multumeste'te ca nu ai pierdut tot, daca ai pierdut tot, multumeste'te ca nu mai ai ce pierde", asa'ilaughing?

Take carepeace sign

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa iti spuna toti ca esti prost si sa nu iti dai seama de asta decat in momentul cand e prea tarziu sa mai indrepti cevaoh go on

| Elena1234456 a răspuns:

Sa nu fiu iubita si apreciata pentru ceea ce fac.

| fluturas a răspuns:

Sa-ti moara familia
sa ramai fara prieteni
sa ramai fara slujba, fara bani
sa te imbolnavesti
sa fi singur, cred ca singuratatea este foarte dureroasa big grin
si apoi sa-ti pierzi credinta, speranta happy

| Luori a răspuns:

Orice ai face sa ai in suflet numai durere; sa te trezesti pur si simplu cu nimeni langa tine; sa vezi ca in viitor majoritatea care iti sunt aproape nu iti vor mai fi; sa iti dai seama ca familia ta nu este chiar asa cum ai considerat`o tu;

SAA PIERZI SPERANTA!

| Adya20 a răspuns:

Niciodata nu stii cu adevarat pana cand nu te lovesti de lucrurile rele, iti dau un exemplu. Cel mai rau lucru in viata mea a fost cand l-am pierdut pe varul meu care abia implinise 21 de ani intr-un accident de masina, era ca un frate pentru mine.Crede-ma ca si acum sunt inca marcata si am momente in care astept sa intre pe usa sa-mi spuna: Ce faci varuta mea? Cu toate ca stiu ca nu mai e, nu pot sa accept asta! Nu-i doresc nimanui sa piarda pe cineva drag.crying

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Sa ramai fara familie, prieteni, si orice prsoane, lucruri la care tzy.sad

| kaya a răspuns:

Sa pierzi persoana care o iubesti cel mai mult, aceea persoana sa o pierzi din cauza mortii.sad

| Miss Maddy a răspuns:

Sa te omoare cineva:-ss...
Sa fii sechestrata
Sa`ti moara familiasadsad[ nu neaparat toata...]
Sa ramai fara un ban si sa traiesti pe strazi straight face

Nu mai am alte idei rolling on the floor

| Miss Maddy a răspuns:

Nu stii ce lucruri rele ti se pot intampla in viata daca nu patesti ceva care sa iti marcheze viatastraight face

| Dede_1899 a răspuns:

Sa nu simt viata in mine. Sa traiesc "fara viata". Viata e minunata din punctul meu de vedere desi. zau am o gramada de probleme oh go on

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Moartea cuiva drag

| enemig0 a răspuns:

Sa fie mai multi din astia ca tine care spun lucruri traznite, sa fii vecinul meu, sa ploua la un concert cu ACDC.