| Cryssy_9648 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe tigari? As vrea sa ma apuc de fumat dar vreau sa incep cu ceva cat mai slab happy [nu vreau raspunsuri de genu:mai bine nu incerca sau o sa-tidistrugi sanatatea etc] mersi:* dau fundahappy

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

De ce vrei sa te apuci de fumat? Ca sa parii smecher/a,sa te remarci in grupul tau de prieteni? Esti penibil/a. Nu numai ca iti vei distruge sanatatea,dar vei incepe si sa fii evitat de nefumatori pentru ca mereu vei mirosi ingrozitor.(In plus dintii ti se vor ingalbeni,pielea isi va pierde elasticitatea.)
Nimanui nu ii sta bine cu tigara in gura si in plus numai oamenii slabi au astfel de vicii,oamenii incapabili sa se remarce in alt mod.
Totusi, daca vrei sa fumezi, macar nu fuma constant.

| xtina a răspuns:

Pai cele mai usoare sunt cele subtiri [Vogue, Virginia, Kiss]. Dar si Kent 4 sunt usoare thinking
Succes!
Btw, si eu fumez de 2 ani, numai Kent 4, si nu am nimic! Nu ma dor plamanii si nici nu tusesc. happy

| paulpaul25 a răspuns:

Cele mai slabe sunt Virginia sau Vogue...Eu unul am inceput cu tigari tari dar ma rog...Banuiesc ca deja sti care sunt consecintele deci nu iti mai zic lasate ca sunt rele sau ceva de genu, iti urez noroc! Nu te incurajez dar iti urez noroc si plamani de fier!

| C3dRyK a răspuns:

Incepe cu Pall Mall eu cu Pall Mall am inceput.winking

| Pisicuta2 a răspuns:

Cele mai slabe tigari sunt Virginia sau Vouge, dar mai bine incepe cu Pall Mall

| tigaraego a răspuns:

Pe noul site www.tigarajoye.ro gasiti produse originale joyetech, tigara electronica ego joye vine cu noul mega atomizor(mult mai mare decat cele vechi)+ filtre cu o capacitate mult mai mare de stocare de e-lichid. Va asteptam