| OanaG a întrebat:

Care sunt defectele voastre[sunt sigura ca avetihee hee]. La mine cel mai mare defect e Invidia :-s

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incapatanarea.Mereu ma sapa chestia astalaughing

| Bacemi a răspuns:

In primul rand ca sunt superficial, cand intalnesc o situatie care nu imi convine prefer sa dau inapoi. Apoi ma supar foarte usor si nu prea sunt sociabil.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt prea orgolioasa si ma simt vinovata pentru toate relele din lume.

| Elena1234456 a răspuns:

Timiditatea.

| pwp a răspuns:

Timida, retrasa, am prea multa incredere in oameni, rasfatata

| Cσσкiє a răspuns:

SoL, timiditatea nu este o trăsătură de care să te ruşinezi şi nu trebuie considerată un defect.Bine,bine, şi eu o consider defect... Timiditatea şi invidia, nimeni nu e perfect.

| JustMe a răspuns:

Cred ca cel mai mare defect e lenealaughing
Apoi minciuna...
Si multe alteleoh go on

| kidulinha a răspuns:

Gelozia. Si gura mare laughing

| traficanta a răspuns:

Invidia si egoismul.Macar bine ca recunosc.

| Marii a răspuns:

Sunt foarte foarte foarte irascibila si putin egoista. happy

| nobody_9468 a răspuns:

Sunt destulehee hee.
~invidia:invidiez anumiti oameni pentru echilibrul pe care-l au, stiu intodeaua ce sa zica si cum sa facastraight face.
~spun ce cred fiecarui om in fata; unii zic ca e calitate si ca de asta ma apreciaza; altii{majoritatea} imi spun ca voi avea multe de pierdut.Asa estestraight face.
~orgoliul:ma cred ceea ce nu sunt uneorihappy.
~critica:eu vad doar pe restul', pe mine nu ma vadlaughing.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| Zâmbărici a răspuns:

Sunt prea impulsivalaughing[uneori]whistling

| ioana181 a răspuns:

Nu pot sa tac niciodata. Daca nu imi place ceva sau de cineva spun fara rusine...si dupa aceea regret.big grin

| madycumada a răspuns:

Timiditatea si inca un defect ar fi ca sunt foarte incapatanatalaughing

| αndï a răspuns:

Nu-ti fa griji. invidia e omniprezenta la 90% din fete si un procent mai mic din baieti laughing numai ca noi il aratam direct.
defectul meu moral ar fi ca am '2 fete'. NU la modul general pe care l-ai intelege. Modul in care ma port la scoala *sictirit* si modul in care ma port cu prietenii cand ies sau cand sunt la o petrecere big grin.

Alt defect moral ar putea fi ca nu suport sa imi dau seama ca sunt mintit, pentru ca nu stiu cum sa reactionez si pur si simplu zic ' da... ai dreptate ', in loc sa intorc moneda

| NinaY a răspuns:

Putin irascibila, minciuna, invidia, pesimismul cateodata, egoismul si faptul ca sunt o razbunatoare, mai ales ca atunci cand ma razbun, o fac in adevaratul sens al cuvantului, ceea ce inseamna ca nu ma faceti sa ma razbun.straight face

| divinuu a răspuns:

Orgoliul, egoismul, lenea, minciuna.si spiritul razbunarii. km multe da nah.asta e

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Spiritul razbunator si lenea.

| KimY a răspuns:

Cred ca ar fi incapatanarea pe care o am prea marelaughing
as vrea ca totul sa iasa perfectbatting eyelashes
sunt fixista...winking
si timiditatea{uneori blushing}

| Atelocin a răspuns:

Rasul meu.Nu vrei sa ma auzilaughing
Ma cred mai superioara ca ceilalti b-)rolling on the floor))
Hmm.
Minciuna-cel putin in legatura cu scoalalaughing
Si ar mai fi faptul ca eu nu vorbesc lumea pe la spate. Zic oamenilor ceea ce ma deranjeaza in fatalaughing Nu e un defept prea mare dar totusilaughing

| Mihaela_2782 a răspuns:

Cel mai mare defect al meu e isteria laughing apoi isteria si apoi tot isteria laughing

| Myu a răspuns:

La mine, cel mai mare e gelozia xD
Pe locu` 2 ar fi spiritu` razbunator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeori egoismul...nu prea am incredere in oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mare defect al meu ar fi acela ca imi place sa servesc ca exemplu negativ pentru ceilalti

| laugh a răspuns:

Sunt prea indiferent.