| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt lucrurile care nu trebuie sa lipseasca de la un adolescent / licean?
Eu cred ca telefonul si camera foto.

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Daca e baiat, accesorii, daca e fata, farduri, cosmetice, oglinda, accesorii.pe langa cele spuse de tine, ca alea sigur sunt fara probleme.

6 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Creierulstraight face
hai ce intrebare.laughing[ in afara de cele necesare: haine, ghiozdan, caiete, pixuri etc.] eu zic ca telefon, banii, mancarea, si servetelelaughing

| Klaaa a răspuns:

Calculatoru, netu, telefonullaughing=]

fardurilesmug

| Petre a răspuns:

@BlackMan daca ai bani ce iti mai trebuie mancare? Doar nu mai suntem la gradinita laughing!

| Petre a răspuns:

Si sa nu uitam daca telefonul nu are MP3 sau nu are card de memorie nu strica si un MP3/MP4 player sau mai bine un iPod big grin!

| Petre a răspuns:

@Klaaa, nu calculatorul. Un mini-laptop acolo sau un Galaxy Tab.
@ea Exact! Ce sa ne facem fara casti (mai ascultam muzica in unele ore).

| ea_6764 a răspuns:

Pe langa cele mentionate de tine as mai adauga : castile si un bloc de desen.
batting eyelashes