| αlεxTzure a întrebat:

Hey! Am un cablu USB si cred ca l-am setat pe un aparat foto! Cum pot sa il reprogramez pe telefon? Atunci in My computer in loc de un telefon imi arata o camera foto!
CUM POT FACE SA IMI ARATE TELEFONUL?

4 răspunsuri:
| wolverine13 a răspuns:

Incearca sa scoti cablul din telefon, il lasi 10 secunde, il introduci din nou si teoretic ar trebui sa te intrebe din nou in ce mod vrei sa il folosesti, daca nu merge intri in telefon la setari - conectivitate si alegi la USB modul stocare date

| DanyGTO a răspuns:

Dai click dreapta si vezi acolo deschide cu si vezi cu ce programe ai putea sa il deschizi

| αlεxTzure explică (pentru DanyGTO):

Pe ce sa dau click dreapta?

| DanyGTO a răspuns:

Ii acolo run as...
pe iconita aia