| noname_1116 a întrebat:

Care sunt mai bune Vogue ( mentolat ), Black, Parlament (albastru), Dunhill fine cut, pall mall, camel, kent nanotek.

Si nu imi spuneti ca nu e niciuna buna ca dauneaza ...bla bla bla

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Vogue si kent.

34 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pe ce lume traiesti hooligan. logic ca fumeazalaughing

| alexdop21 a răspuns:

Eu unu fumez dunhill fine cut de vreo 2 ani jumate si mi se par cele mai bune tigari, kent-ul ma face sa tusesc, si celelalte tipuri de tigari sunt bune doar in momentele de criza cand nu mai gasesc dunhill nicaieri tongue

| rosto a răspuns:

Eu fumez pall mall de regula. dar accept si dunhill (ala pachet albastru deschis ca nu stiu cum se numeste) si kent 8 (iarasi nu stiu cum se numeste acum). parliament mai iau cand fac "fite". vogue nu imi plac, camel la fel

| Mihaiii a răspuns:

La 13 ani pe care`i am, sincer, Kent nu prea este o buna tigara pentru mine. Toti prietenii mei fumeaza Kent 8, numai eu altceva. Faza cu Kent e doar de moda, cel putin, mie asa mi se pare. Dunhill nu`mi place nici un fel... Pall Mall la fel, sunt aiurea. Vogue imi plac toate. Sunt aromate, si iti lasa un gust misto in gura. Cat despre Camel, chiar nu am luat niciodata.

Tigarile cu care ma inteleg cel mai bine sunt Parliament Blue Slims. Imi plac foarte mult. Au un gust bun, nu sunt nici tari nici slabe, si... imi plac slimsurile.

| matza05 a răspuns:

Poi dupa parerea mea... kent4...hai si kent8, kent nanotek, malboro filter plus, malboro fine touch alb km atattongue u alegi pana la urma c fumezitongue

| Er1 a răspuns:

Mie imi place Pall Mall'u si Kent'u.

| Anonimus_1246 a răspuns:

Mie imi place kent HD... chiar daca nu fumez dar l-am incerkt big grin

| noname_1116 explică:

Sau One, sau Virginia Slims ( mentolat )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e categoria adolescenti...adolescentii fumeaza?

| SmileXdLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, doar se prefac. Wtf?! Normal că sunt şi adolescenţi care fumează. LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heloow esti din epoca de piatra 80% dintre toti adolescentii fumeaza unii chiar fumeaza alte,, specialitati''. eu ma aflu printre cei 20% pentru ca nu suport tigarile fumul etc. fato ai facut bine ca ai intrebat pentru ca o tigare mai de fite iti face mai putin rau decat una de 2 lei. nu poti face pe alti sa renunt la cv/cineva pentru ca nu-ti place tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heloow esti din epoca de piatra 80% dintre toti adolescentii fumeaza unii chiar fumeaza alte ,,specialitati''.io ma aflu printre cei 20% pt ca nu suport tigarile fumul etc. fato ai facut bn ca ai intrebat pt ca o tigare mai de fite iti face mai putin rau decat una de 2 lei. nu poti face pe alti sa renunt la cv/cnv pt ca nuti place tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is baiat sh fumez kent dunhill parliament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vogue mentolat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vogue mentolat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill fine cut :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa parerea mea kent 8 dar si 4...kent nanotek negru... winston blue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marlboro rosu, simti ca fumezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 13 ani si fumez de aproape 2 aNIlaughing
acum fumez vogue verde si virginia slims cu mentol:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai.eu din toate astea am fumat vogue si dunhill thinking
aleg vogue big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei fumez Winston la bucata, ca nu vreau sa dau bani prea multi pe tigari, dar ocazional imi place sa fumez Glamour mentolate sau Dunhill argintiu scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kent Deluxe 100's...Kent Lung in limbaj popular...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vogue arome mentolat sau virginia slims, pall moll super slim mentol pana acum din ce am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi place vogue(ala roz).si kent nanotek:X

| XDestroyX a răspuns:

Dunhill Master Blend (Rosu Lung)

| krystynutsa a răspuns:

Kent nanotek si vogu albastru numai de atea fumezbig grinlove struck

| tontontony a răspuns:

Pai eu iti zic nici una din astea care leai zis. eu iti recomand un vogue lilas nu are nicotina gudran... care au mg marit. sau incearca un blackstone e tare misto chiar daca are un gust cam naspa te obisnuiesti

| tontontony a răspuns:

Da cel mai bine daca vrei sa simti o tigara tare la ''aroma'' fumeaza blackstone

| SimplyPositive a răspuns:

Incearca kent 6

| iuliaaa a răspuns:

Vogue mentol si dunhill