| DnZuuP a întrebat:

Care sunt punctele sensibile ale corpului masculin si femenin care cand lovesti sai doara tare....Sau sai paralizeze

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Am mai scris pe undeva, cred ca tot tu ai pus intrebarea.
La barbati : testicule, nas, ureche, intre ochi.
Femei : sani, sub burta, ureche, nas, intre ochi. Mai sunt si altele... dar si la astea vezi cum dai... ca poti sa omori pe cineva daca dai din fundu' gradinii.

| WhatMeanLove a răspuns:

- la amandoi daca se lovesc la cot simt o durere acuta fiindca pe acolo trece nervul cubital sau cum, asta fiind ca o scurta forma de paralizie

| sabinutza97 a răspuns:

In spatele genunghiului, mai jos de umar ...ca si cand iai infinge degetele de ex :p in aceste lokuri

| Cosminuțul a răspuns:

Eu nu ti-as sugera sa lovesti pe cineva, dar daca tot ai intrebat, ma rog :
Barbat : Ureche ( capac sa ii bazaie urechea), Nas ( sa i curga sange), Testicule ( il lasi culcat, nu mai se scoala o jumate de ora, pumn in cap ( ii sgaltai dintii ) si la picior la incheietura unde e rotula ( cade jos ).
Femeie : La sani, In burta, Urechi ( capac ), In cap. Dar sa nu faci asta sa dai cu pumnul in gat ( e fatal daca dai tare il lasi mort! Sper sa nu ai parte de ele. Un Paste fericit!