| DnZuuP a întrebat:

Ce parti ale corpului sunt sensibile si doar foarte tare cand palesti acolo?

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

La barbati la testicule si la fete la sani sau in dreptul pubisului ( la ovare) sub burta., intre ochi la ambele rase, in nas, la urechi, la " marul lui adam" de la gat. sunt multe dar daca dai ca bolovanul poti chiar si omori pe cineva. Deci, gandeste-te ininte sa fie prea tarziu!

| Natee a răspuns:

Ai grija cum folosesti aceste informatii! Nu uita ca poti avea viata unor oamenii pe constiinta.

| naitreaba a răspuns:

La ficat e dureros mereu, e in partea dreapta, la acelasi nivel ca stomacul. Mafiot o sa devii...

| gabrin a răspuns:

Pai la barbati intre picioare la oua,
iar la femei chiar nu stiu!