| Mary08 a întrebat:

Care sunt riscurile pierderii virginitatii la 15 ani?

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Sa te trezesti cu un plod la 15 ani daca nu sunteti destul de atenti

| OldSoul a răspuns:

O potentiala sarcina.
Si desigur trebuie sa iei in calcul ca in unele cazuri, tipul se desparte de respectiva imediat dupa, deoarece si-a atins scopul si nu mai are nevoie de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multe

| MiruD a răspuns:

Destule. Copil, BTS, depresie, despărțire, ...depinde de fiecare băiat si fată.

| christall a răspuns:

Poti sa ramai gravida, daca el nu se protejeaza cu prezervativ sau e neindemanatic si nu stie cum sa-l utilizeze. Se mai intampla, daca aveti ghinion sa se si sparga in timpul actului.

| Xdreaper21 a răspuns:

Nimic doar un plod daca nu sunteti atenti