| miriada a întrebat:

Care sunt semnele ca te place un baiat? cam smecher...

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

In preajma ta e timid, evita sa te priveasca in ochi sau se da mare in fata ta, si asta e un semn ca te-ar putea placea, dar nu merge mereu...Incearca sa te ia de mana, sa te imbratiseze, daca e smecher atunci ar trebui sa aiba tupeu.happy
Sper ca te-am ajutat. Pupici.

| deliaa_5419 a răspuns:

Pai..iti face complimente, incerca sa iti arate ca el e "cineva" adica sa se dea important, sa te fac sa razi, sa stea mai mult cu tine de vorba atunci cand sunteti intr-un grup si cred ca te va intreba daca il placi (asta daca ii dai semne) eu iti zic din experientahee hee si modul inc are iti vorbestetongue

| yonik_1633 a răspuns:

De obicei daca este smecher sta pe langa tine sau mai si rade de tine.De exemplu in cazul meu....mereu vine la mine la clasa si vb cu colegele uitand-se la mine. Daca este gagicar ai grija s-ar putea sa ajungeti impreuna dar in fata altora voi sa fiti separatzi(experientza proprie)