| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Care sunt simptomele inainte de prima menstruatie

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Durere de burta, de spate( rinichi mai exact) stari de ameteala, voma
cam astea sunt. funditabig grin

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1.Durere de burta
2.Greata
3.Voma (doar la unele persoane)

| DakotaRoyse a răspuns:

Pot să te doară sânii, poţi avea secreţii vagianle (adică un lichid albicios), poate să te doară burta (cam incorect spus, de fapt e în partea de mai jos, la ovare). Apoi să te aştepţi într-o zi, două, trei, să îţi vină "problema" happy

| Teodora20 a răspuns:

Buna! In principiu nu prea exista! Poate aparea o durere de burta, dar in rest nu prea exista.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Te doare burta (crampe,de fapt),te poate durea capul, esti obosita, ametita. Difera pentru fiecare pers.

| DudaYeah a răspuns:

Pai in primul rand incepe sa te doara burta. treptat. pana cand iti vine. somnolenta, durere de cap, ameteala, nu vrei sa vb cu nimeni. astea au fost la mine. sunt simtome diferite. pe mama o durea burta, ii venea sa verse si se simtea slabita. acum tu sper sa nu patesti cum am patit eu pentru ca e nasol.

ai grija de tine! sa fii pregatita :* bafta!

| Lala20 a răspuns:

Pai iti tot curge lichidul acela alb-galbui vaginal, te poate durea burta si capul da nu este obligatoriu, esti cam suparata si te enervezi rapid, irasciibla, nu prea ai chef de nimic. Cam astea. Funda?

| anonimaaaaaa1234 a răspuns:

Dureri abdominale! sad
te simti foarte naspasad
scurgeri vaginalee. happy
etc :* Pwp