| karrry9999 a întrebat:

Care sunt simptomele pe care le ai inainte de ati veni ciclul? a rog raspundeti-mi cred ca am cateva, ma doare burta au inceput sa imi creasca putin sanii si mai am unul cred ca stiti dar mai sunt si baieti multumesc dau funda celui ce mi le zice pe toate

2 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi...in cazul meu.nu sun3-a zit dureri de burta doar pe la.a.dar am stari negative.adica sunt mereu nervoasa, transpir mai mult, ma simt.rau dar nu dintr`o boala sau ca ma racesk, nu e doar asa.o stare najpa laughing.in cazul meu cam astea sunt simptomele dar sa stii ca difera de la o fata la alta. Sper ca te-am ajutat love struck Bft kiss

| colorsofworld a răspuns:

Daca vrei sa aflii mai multe, intra pe noifetele.ro acolo vi gasi absolut tot ce rei sa stii despre pubertate, adolescenta si bineinteles despre menstruatie. Simptomele sunt cam cele care le-ai enumerat insa durerea de burta poate fi din alte cauze, si aceste simptome sunt diferite de la persoana la persoana. Mult succes! O zi frumoasa!