| Alin15022000 a întrebat:

Care tigari sunt cele mai bune? Voi ce fumați?

E bine dacă schimb țigările de fiecare dată? Adică nu am o anumită marca care sa fumez numa de alea, de fiecare dată altceva

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie imi plac cele mai tari, dar nu Malboro (parca-s cu petrol).
Kent swich am avut, sunt ok dar uneori înțepătoare. Am mai fumat niste LD si Ashima, mi-au placut mai mult decat Kent.
Bine, cele mai bune fumuri vin din narghilea, sau cui whistling
Eu nu sunt dependent de tigari, fumez de cativa ani, cu pauza de cativa ani. Rar am fumat 3 tigari in aceeasi zi.

| Alin15022000 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sobranie nu sunt bune?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Alin15022000):

Nu le-am incercat.

| N0xEterniS a răspuns:

Bune pentru ce? Sanatate? laughing Gust?
Nu cred ca face vreo diferenta daca le schimbi sau nu, tot fumezi big grin
Incearca DavidOff, cele mai 'bune' dupa parerea mea.