| Unique a întrebat:

Care va-ti facut deja planuri pentru revelion si sarbatori? Deja nu mai e mult! Fetele voi ce o sa purtati?(IMBRACAMINTE)hee heeUnde o sa petreceti sarbatorile de Iarna?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Am mai multe oferte ca niciodata anul asta si pentru prima oara chiar imi pare rau ca am de ales.Ai mei vor sa mergem la munte cu tot neamul iar prietenii vor si ei sa faca o petrecere la un local inchiriatstraight faceDin pacate, e prea mare distanta ca sa ajung la amandoua in timp util asa ca va trebui sa aleg.Si cred ca ma duc cu ai mei. Mi-e dor de linisteday dreaming
Ma imbrac in orice in afara de fustabig grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur ori in casa ori in masina cu muzica si gandinduma la ce va urma.

| Tourniquet a răspuns:

Parintii mei au propus daca mergem la tara, la bunici sau la munte. Aleg la bunici. Sa fim impreuna toata familia :-x, asa, o admosfera fericita, calduroasa.
De imbracat pai niste blugi skinny, o bluza draguta si cu cizmele negre. thinking

| Danny a răspuns:

Eu o sa merg in Maramures cu mama si o sa port un costum popular tongue Dunno, probabil blugi si o bluza sexy ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu ai nici un plan?! ce e de facut?! voi ce ati face intr-o situatie ca asta?! straight face