| mihaela08 a întrebat:

Cat costa o albire de dindi intreb doar din curiozitate dau funda +vot...

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Preturile difera de la un cabinet la altu. O albire incepe de la 300-400ron si poate sa ajunga si la 900. big grin Cel mai bine e sa cauti direct la un cabinet de incredere, doar nu o sa-ti ceara bani doar pentru ca te-ai dus acolo sa aflii tarifele.

| adyy33 a răspuns:

Un tratament de albire profesionala in cabinet variaza intre 600-800 RON, in functie de trusa de albire si de aparatura auxiliara folosita (lampa de albire). Slefuirea unui dinte pentru un aspect mai estetic costa intre 20-40 RON, depinde de preturile fiecarui cabinet.