| IGM a întrebat:

Cat costa o pereche de boxe? Primul raspuns corect funda.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

In jur de 50 de lei ceva mai bune, mai mult de atat nu are cum sa fie.
Sper ca am putut sa te ajut.

8 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

100-200 Ron mai ieftine. 200-1000 Ron, boxe de boss.

| IGM explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Boxe nu sistem

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru IGM):

Pai boxebig grindar mai bune.

| IGM explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

A,atunci scuze.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru IGM):

Pai nu-s expert dar am mers la...Altexlaughing

| GreenEyed a răspuns:

Nu e adevarat... Poti gasi boxe si sub 100 Ron! Iar cele mai scumpe pot trece lejer de suma de 1000 Ron.

| IGM explică (pentru GreenEyed):

DA, am cumparat unele la 29 si au doua feluri de mufe, unu normal si altul ca pentru cablu de date si nu merg.