| FaraNume00 a întrebat:

Cât costa o resetare la iphone 4s?

3 răspunsuri:
| blacksky13 a răspuns:

Dacă dorești o resetare din fabrica nu te costa nimic. Poți sa intri la setări; la general apoi la ultima optiune(resetare) și dai pe ștergeți conținut și configurări
PS: am iPhone 5s și mi l-Am resetat de multe ori sub forma asta

| FaraNume00 explică (pentru blacksky13):

Nu Mai stiu parola asta e beleaua

| blacksky13 a răspuns (pentru FaraNume00):

E mai grav atunci... probabil singura soluție e sa apelezi la iTunes dar mai întâi trebuie sa cauți niște tutoriale pe internet. Atâta timp cât ai un pc/laptop și iti descarci iTunes pentru Windows poți și singur sa faci asta. Bafta!