| beautyfull a întrebat:

Cat costa un aparat dentar din ceramica in buzau si la ce cabinet pliz? funda:d!

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Buna aparat dentar are si vara mea si depinde de care vrei sunt 2 aparate dentare cel mobil care se poate da jos cand mananci si se poate pune doar partea sus iar mai este inca un aparat dentar cel fix iar acela til pune docorita si asa ramane nu poti sa il mai dai jos cel mobil costa 4 milioane sase sute iar cel mobil 7 milioane