| Anna0607 a întrebat:

Cat costa un displey de telefon? iphone 4s

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de mult 3-400 d e lei cred...

| vladelvis a răspuns:

între 25 lei și 50 lei depinde.

| Maddiex3 a răspuns:

Costa in jur de 150 ron.winking Si dupa cum a spus vladmitra96, nu e cazul sa te lauzi, ca eu nu ma laud. oh go on. Si nu spune ca nu te lauzi, ca puteai sa cauti pur si simplu pe Google.

| valentino52 a răspuns (pentru Maddiex3):

Am mai vazut cel putin 10 postari pe TPU cu aceeasi intrebare. Poate omul vrea o parere de la un cunoscator. Si nu costa 150 RON niciodata indiferent ce gasesti pe Google sau cum a zis altcineva 50 de lei. display-ul la iphone 4 si 4s este lipit de digitizer si costa 350 lei comanda pe internet, 400-450 in servicewinking. Si iti spun 100% am cautat in 10 locuri diferite cand mi-am schimbat.

| Maddiex3 a răspuns:

Si se scrie "display" nu "displey".

| vladmitra96 a răspuns:

Tu ai postat aici doar sa te dai mare ca ai Iphone? Puteai foarte SIMPLU sa cauti pe google "pret display iphone 4s" in loc sa te dai marewinking. Multa bafta