| MihaiCristina a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine, mi-am spart displey-ul de la telefon, am IPhone 3G replica si as vrea sa stiu si eu unde ma pot duce cu el la reparat(daca se poate sa-mi spuneti si cat costa) sau sa-mi recomandati site-uri de unde pot lua anunturi de acest gen. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| FlorinDrg a răspuns:

Mergi la un Service GSM, intrebi si intrebi cat costa, dar sfatul meu este decat sa mergi cu o replica la reparat mai bine te lipsesti, display-ul costa jumate din cat costa telefonul.