| missReckless a întrebat:

Cât de eficient e Isotrexin gel? - dacă l-aţi folosit în tratarea acneei. Ce altceva aş putea folosi pentru coşurile de sub piele, care apar ca nişte umflături?
(cu excepţia următoarelor: argilă, zeamă de lămâie, reviken, zineryt)

Răspuns Câştigător
| Wanda_8357 a răspuns:

Am folosit Isotrexin vreo cateva luni fara niciun rezultat pozitiv. Cred ca am facut o alergie in schimb, pentru ca din cate imi amintesc nu era atat de grava problema. Oricum, depinde de tenul fiecareia. As vrea sa mai incerc o data ca peste tot vad ca e laudat, ma gandesc ca poate am gresit eu cu ceva, am pus mana prea des pe fata etc.